+370 630 87074
Taikos pr. 81, Klaipėda

Buitinė technika geriausiomis kainomis!


Daugelį prietaisų turime savo sandėlyje!

Norite įsigyti prekę ar nerandate pageidaujamos prekės?
Susisiekite su mumis tel.: +370 630 87074  
arba rašykite el. paštu: karolis.pajuriov@gmail.comApie mus


PAJŪRIO VERSLAS - šeimos verslas. Jau 24-eri metai sistemingai dirbame Jums. Užauginome naują kartą, kuri šiandien yra nuoširdūs bei profesionalūs konsultantai, jie pateikia išsamią informaciją apie prekes, jų funkcionalumą, ekonomiškumą, patvarumą... Ir pataria kaip broliai.
 
BROLLY buities technikos salone mes itin daug investavome į plačią prekių ekspoziciją ir kokybišką  jos pateikimą. Galime pasigirti dideliu pasirinkimu įmontuojamų orkaičių, kaitlenčių, garų surinktuvų,  indaplovių. Šaldytuvai ir šaldikliai - laisvai pastatomi, tiek dviduriai, bei įmontuojami į baldus. Skalbimo mašinos, džiovyklės, dulkių siurbliai ir robotukai, galime pateikti visus prietaisus padėsiančius palaikyti Jūsų namų švarą ir higieną. Per daug metų esame kuopščiai atsirinkę ir prekiaujame tik kokybiškomis vokiškomis plautuvėmis bei maišytuvais. Labai mėgstame kokybišką kavą, ir žinome, kuris kavos aparatas geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius.
 
Mums labai svarbus kiekvienas klientas, todėl pas mus prekių dizaino pasirinkimas neribojamas, patenkinsime tiek klasikos mėgėjų, tiek moderno ir minimalistų poreikius. Paprastumo ir lakoniškumo mėgėjams pasiūlysime techniką su pagrindinėmis ir aiškiomis funkcijomis, o technologijų mėgėjams parodysime visas technikos galimybes. 
 
Didžiausias įvertinimas mūsų įmonei - kai klientai pas mus grįžta po 10-15 metų, atsinaujinti techniką, nes liko patenkinti ne tik mūsų aptarnavimu, bet ir pasirinkta buitine technika.